Devam Eden Projelerimiz

Bugüne kadar birçok önemli projede yer alan ULTEKEGE'nin tamamlanan projeleri bu sayfada yer alacaktır.
Sizler ile beraber çok daha güzel projelere imza atacağımızı düşünüyoruz.

Siemens Gamesa Fabrikası

CCTV, Yangın Algılama, Acil Anons, Santral ve Network Projesi
Alman Siemens’in ülkemizdeki en son yatırımı olan İzmir Aliağa’daki yapımı devam eden projesinde zayıf akım sistemleri ULTEKEGE tarafından yapılmaktadır.
Proje kapsamında CCTV güvenlik çözümleri Hikvison ile sağlanırken çit güvenliği G-Fence markası ile yapılmaktadır. IP kamera sistemi Milestone yazılımı ile G-Fence çit güvenliği sistemine entegrasyonu sağlanacaktır. Projede telefon santrali Samsung markası Compact serisi kullanılacak olup kullanıcıların cep telefonları da santralin dahili abonesi gibi çalıştırılarak mobil kullanıcıları her daim santrale bağlı kalması sağlanacaktır. Ayrıca Acil anons, kartlı geçiş, yangın algılama sistemlerinde Honeywell markası ile tam entegrasyon sistemler devreye alınacaktır.

Torbalı Ege-Tav Yem Fabrikası

30 yılı aşkındır Türk Tavukçuluk Sektörü’ne hizmet etmekte olan Ege-Tav A.Ş. Torbalı'da yapılan yem fabirkası tesisin Yüksek Çözünürlüklü CCTV sisteminde 73 adet Hikvision IP kamera ve Network üst yapısı ise kamera sisteminden ayrılarak Huawei ile sağlanmaktadır.
Proje kapsamında ayrıca fiber optik, data ve telefon altyapıları HCS markası ve dış sahada IP67 standartlarında Mirsan kabinler kullanılacak şekilde yapılmı devam etmektedir.

KENT GÜVENLİK YÖNETİM SİSTEMİ VE PLAKA TANIMA SİSTEMİ PROJESİ

Savunma Sanayii Müsteşarlığı ve ASELSAN arasında yürütülen “Kent Güvenlik Yönetim Sistemi (KGYS) ve Plaka Tanıma Sistemi (PTS)” sözleşmesi kapsamında; İzmir ve Manisa’da bulunan yaklaşık 8000 metre kazı, 600 adet Mobese kabini, 42 Adet PTS ve 558 adet direk montajı, 2400 adet kamera montajları devam etmektedir.

APM Liman İşletmeciliği

Aliağa liman işletmesini alan uluslararası denizcilik grubuna ait APM Terminals firmasının liman içerisinde kazı ve beton kesim işlemlerinin ardından fiber optik, sinyal, data ve enerji kablolamasının yapımı, sonlandırılması ve devreye alma işlemi devam etmektedir.